Zotac GeForce RTX 3070 Twin Edge 8GB GDDR6 ZT-A30700E-10PLHR

94,990 L

NVIDIA Ampere architecture, 2nd Gen Ray Tracing Cores, 3rd Gen Tensor Cores
8GB 256-bit GDDR6, 14 Gbps, PCIE 4.0; Boost Clock 1755 MHz
White LED Logo Lighting, IceStorm 2.0 Advanced Cooling, Freeze Fan Stop, Active Fan Control, Metal Backplate
8K Ready, 4 Display Ready, HDCP 2.3, VR Ready
3 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1, DirectX 12 Ultimate, Vulkan RT API, OpenGL 4.6

94,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg