Xiaomi MI TV Stick FHD Android 9.0 with voice remote control

5,990 L

Xiaomi MI TV Stick FHD Android 9.0

 • Kthen çdo TV në smart – android TV
 • I pershtatshem per mijëra aplikacione te ndryshme si Netflix, YouTube, Google Play, Spotify, HBO, Prime Video etj.
 • Me sistem Android 9.0.
 • Telekomandë me Google Assistant Voice Control
 • Cilësia Full HD
 • 1 GB/8 GB
 • Bluetooth 4.2
 • built-in Chromecast
 • I lehtë për tu marrë kudo me vehte

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI6445901 Kategori: , , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg