Xiaomi Mi Smart Clock

6,291 L

Orë inteligjente Xiaomi.

Qendroni në çdo kohë të informuar dhe organizoni ditën tuaj më lehtë se asnjëherë më parë.

Përveçse mund të vendosni alarme zgjimi, me ndihmën e Google ju gjithashtu mund të kontrolloni motin, të luani muzikë etj.

Përveç këtyre, mund ta lidhni me pajisjet e tjera inteligjente që keni në shtëpi dhe t’i kontrolloni direkt nga ora.

Përshtatet me çdo ambjent falë dizajnit të thjeshtë dhe ngjyrës së bardhë.

6,291 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128041 Kategori: , , , , , ,

Përshkrim

 

Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg