Xbox Series X Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Deluxe

4,290 L

Zhytuni në lojë shpërthyese 5v5, konkurrencë me aksione të larta dhe beteja emocionuese PvP vetëm ose me miqtë.
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege përmban një përvojë gjithnjë në zgjerim me mundësi të pakufishme për të përsosur strategjinë tuaj dhe për të ndihmuar ekipin tuaj drejt fitores.
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege po evoluon vazhdimisht. Çdo sezon i ri sjell përmbajtje krejt të re, operatorë dhe aftësi që ndryshojnë lojën, ngjarje në lojë, armë dhe harta.

4,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126249 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg