Xbox Series X Resident Evil Village

8,990 L

Fshati Resident Evil është pjesa e tetë kryesore në serinë kryesore të Resident Evil
Gjenerata e ardhshme e Teknologjisë – Re motor i çiftuar me fuqinë e gjeneratës së ardhshme të tastierës do të japë grafikë fotorealiste, duke sjellë në jetë fshatin me hije dhe banorët e tij të përhumbur.
Veprim në personin e parë-lojtarët do të marrin rolin e dimrit të Ethanit dhe do të përjetojnë çdo betejë nga afër dhe ndjekje të tmerrshme përmes një perspektive të personit të parë.
Fytyra të njohura dhe armiq të rinj – Chris Redfield ka qenë zakonisht një hero në serinë Resident Evil, por paraqitja e tij në fshatin Resident Evil në dukje e mbulon atë me motive të këqija.
Një fshat i gjallë – më shumë sesa thjesht një sfond misterioz për ngjarjet e tmerrshme që shpalosen në lojë, Fshati është një personazh më vete me mistere që Ethani të zbulojë

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126239 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg