Xbox Series X Immortals Fenyx Rising Gold Edition (Xbox Series Hybrid)

6,290 L

Mblidhni fuqitë e perëndive si shpata e Akilit dhe krahët e Daidalos për të luftuar armiqtë e fuqishëm dhe për të zgjidhur enigmat e lashta.
Luftoni kafshët ikonike mitologjike si Cyclops dhe Medusa në luftime dinamike në ajër dhe në tokë.
Përdorni aftësitë tuaja dhe armët e ndryshme, përfshirë shigjetat e drejtuara nga vetja, telekinesis dhe më shumë, për dëmtime shkatërruese.
Zbuloni një botë të stilizuar të hapur në shtatë rajone unike, secila e frymëzuar nga perënditë

6,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124652 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg