Xbox Series X Hot Wheels Unleashed

5,990 L

NGITNI MAKINAT E ËNDRAVE TUAJA!
Ju presin furgonat më të lezetshëm, më të shpejtë, më të veçantë dhe makinat muskulare që bien në sy. Merrni timonin e mijëra automjeteve me personalitetin dhe stilin e tyre, tipare të ndryshme dhe nivele të rrallë. Më e mira e universit Hot WheelsTM është këtu!
Provoni se jeni më të mirët dhe zhbllokoni makinat premium dhe artikujt e jashtëzakonshëm dhe me Redaktuesin Livery bëjeni udhëtimin tuaj një kryevepër shpejtësie të veçantë.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127862 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg