Xbox Series X Call of Duty: Vanguard

9,990 L

Call of Duty: Vanguard është një FPS i vendosur në një nga konfliktet më të përgjakshme në historinë njerëzore. Kjo do t’ju lejojë të shihni disa nga fushat më të famshme të betejës, ku do të keni përvojën intensive që paraardhësit tuaj mund të kenë përjetuar nga dora e parë.

9,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127414 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg