Xbox One Yakuza Like a Dragon Day Ichi Edition (Xbox Series Hybrid)

6,990 L

Ichiban Kasuga, pjestarë i një familje të rangut të ulët yakuza në Tokio, përballet me një dënim me 18 vjet burg për një krim që ai nuk e bëri. Duke mos e humbur kurrë besimin, ai i shërben me besnikëri kohës së tij dhe kthehet në shoqëri dhe zbulon se askush nuk e priste jashtë. Klani i tij ishte shkatërruar nga njeriu që ai respektonte më shumë. I hutuar dhe i vetëm, ai fillon një mision për të zbuluar të vërtetën pas tradhtisë së familjes së tij dhe për të marrë jetën e tij mbrapa, duke u bërë një hero i vërtetë për të dëbuarit e qytetit në udhëtimin e tij.

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125146 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg