Xbox One XIII Limited Edition

5,990 L

Kush jeni ju, në të vërtetë?

XIII është një xhirim i lojës së kultit të veprimit në First Person. Ju luani si “XIII”, një njeri pa identitet, në një fushatë solo me kthesa të shumta. Frymëzuar nga romani grafik eponim, loja përmban një dizajn tërësisht të rishpikur dhe unik të hijezimit. Në XIII, lojtarët gjithashtu mund të marrin pjesë në luftime të ashpra me shumë lojtarë.

Vendi mbetet në një gjendje shoku pas vrasjes së Presidentit Sheridan. Ju zgjoheni, të plagosur dhe me amnezi, në një plazh të shkretë në bregun lindor. Të vetmet të dhëna për identitetin tuaj janë një tatuazh i numrit XIII afër kockës së klavikës tuaj dhe një çelës dollapi. Edhe pse kujtesa juaj po dështon, ju zbuloni se keni reflekset e një luftëtari profesionist shumë të trajnuar. Ju u nisët në kërkim të së kaluarës suaj, duke zbuluar se keni luajtur një rol në vrasjen e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe duke zbuluar komplotin më befasues të kurdisur ndonjëherë në historinë e vendit.

Botimi i Kufizuar përfshin sa vijon:

Një kuti mbledhëse metali në të dy anët

Një mëngë unike koleksioniste

3 printime arti

Fonogrami origjinal i lojës në format dixhital

Paketa XIII Artë Klasike të Armëve Klasike.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125372 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg