Xbox One/Xbox Series X Riders Republic Freeride Special Day1 Edition

5,599 L

Hidheni në shesh lojërash masive me shumë lojtarë! Takohuni dhe konkurroni me lojtarë të tjerë, ngasni fort me një gamë emocionuese aktivitetesh si biçikleta, ski, snowboard, wingsuit dhe raketa wingsuit.

Jetoni fantazinë e kalorësve ndërsa endeni i lirë në një botë të hapur të madhe, plot gjallëri, që gumëzhin gjithmonë me lojtarë të tjerë rreth jush. Zhytuni në parqet ikonë kombëtare amerikane, duke përfshirë Bryce Canyon, Yosemite Valley, Mammoth Mountain… të gjitha të përgatitura për t’i copëtuar!

Bëhuni në skuadër me miqtë tuaj dhe konkurroni në një gamë të gjerë mënyrash me shumë lojtarë: ndjeni nxitimin e garave në zbritje, dominoni hartat në garat ekipore kundër ekipit ose jepni më të mirën në garat masive epike PvP me mbi 20 lojtarë

5,599 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124653 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg