Xbox One/Xbox Series X Back 4 Blood Steelbook Edition

8,990 L

Luftoni rrugën tuaj përmes një bote të rrezikshme në një fushatë me histori bashkëpunimi me 4 lojtarë ku duhet të punoni së bashku për të mbijetuar në misione gjithnjë e më sfiduese
Zgjidhni nga 8 pastrues të personalizueshëm dhe një sërë armësh dhe sendesh vdekjeprurëse
Luaj me ose kundër miqve në PvP
Një sistem i ri kartash si mashtrues krijon përvoja të ndryshme çdo herë
Kërkohet një anëtarësim në Xbox Live Gold për të luajtur Back 4 Blood në konzollat ​​PlayStation ose Xbox.
Kërkohet një lidhje interneti për të luajtur të gjitha mënyrat e lojës.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127857 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg