Xbox One Watch Dogs Legion Gold Edition

6,290 L

Rekrutoni dhe luani si kushdo nga Londra. Gjithkush që shihni ka një histori, personalitet dhe aftësi unike
Hack dronët e armatosur, vendosni robotët merimangë dhe rrëzoni armiqtë duke përdorur një mantel të realitetit të shtuar
Eksploroni një botë masive të hapur urbane që përmban shumë monumente ikonike të Londrës dhe aktivitete argëtuese anësore
Ndërtoni një rezistencë nga askush në botë ndërsa luftoni për të marrë përsëri një Londër të së ardhmes që po përballet me rënien e saj

6,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121636 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg