Xbox One UFC 4

6,299 L

Formoni Legjendën Tuaj në EA SPORTS UFC 4. Në EA SPORTS UFC 4 luftëtari që ju do bëheni formohet nga stili juaj i luftës, arritjet tuaja dhe personaliteti juaj. Zhvilloni dhe personalizoni karakterin tuaj përmes një sistemi të unifikuar të progresit në të gjitha mënyrat. Kaloni nga amatori i panjohur te super ylli UFC në Modalitetin e ri të Karrierës, provoni origjinën e sporteve luftarake në dy mjedise krejt të reja; Kumite dhe The Backyard, ose sfidoni botën në betejat e reja Blitz ose në Kampionatet Botërore Online për t’u bërë kampion i padiskutueshëm. Në lojë, kombinimet e rrjedhshme nga goditja në goditje ofrojnë lojë më të përgjegjshme dhe autentike të ngritjes, ndërsa heqja e rregulluar dhe mekanika tokësore japin më shumë kontroll në ato faza kryesore të luftës. Pavarësisht se si, ose ku, ju luani EA SPORTS UFC 4 vendos ‘ju’ në qendër të çdo lufte.

6,299 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124435 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg