Xbox One The Outer Worlds

3,790 L

The Outer Worldsis një sci-fiRPG e re me një lojtar të vetëm nga Obsidian Entertainment dhe Private Division. Ndërsa eksploroni një koloni hapësinore, personazhi që vendosni të bëheni do të përcaktojë sesi zhvillohet kjo histori e drejtuar nga lojtarët. Në ekuacionin e korporatës për koloninë, ju jeni ndryshorja e paplanifikuar.

3,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122816 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg