Xbox One The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition

2,990 L

‘-Fitues i më shumë se 200 çmimeve të lojrave të vitit, Edicioni special Skyrim sjell fantazinë epike me detaje mahnitëse.
-Edicioni special përfshin lojën dhe vlerësimet nga kritika me veçori të reja.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125188 Kategori: , ,
  • Karakteristikat krejt të reja përfshijnë artin dhe efektet e ribëra, rrezet volumetrike të zotit, thellësinë dinamike të fushës, reflektimet e hapësirës në ekran dhe më shumë.
  • Bordi i Vlerësimit të Programeve Argëtues (ESRB)
  • Përshkrimi i Përmbajtjes: Gjak dhe gjakderdhje, dhunë intensive, tema seksuale, përdorim i alkoolit.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg