Xbox One The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition

2,990 L

Fitues i më shumë se 200 çmimeve Lojëra e Vitit, Skyrim Special Edition sjell fantazinë epike në jetë me detaje mahnitëse. Edicioni Special përfshin lojën dhe shtesat e vlerësuara nga kritika me karakteristika krejt të reja si arti dhe efektet e rimaster, rrezet volumetrike të perëndisë, thellësia dinamike e fushës, pasqyrimet e hapësirës në ekran etj. Skyrim Special Edition gjithashtu sjell fuqinë e modeve të PC-ve në consoles.andnbsp; Quests të reja, ambiente, karaktere, dialog, forca të blinduara, armë dhe më shumë andndash; me Mods, theandnbsp; mundësitëandnbsp; nga ato që mund të përjetoni janë gati të pafundme.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125372-1 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg