Xbox One The Elder Scrolls Online Blackwood Collection

8,790 L

Krijoni karakterin tuaj përfundimtar RPG, luani vetëm ose aventura me miqtë dhe përcaktoni fatin tuaj në një botë gjithnjë në zgjerim. Pa kufizime të nivelit, shkoni kudo, në çdo kohë në një botë vërtet të hapur. Në The Elder Scrolls Online, zgjedhja është e juaja.
Filloni aventurën tuaj aty ku ju pëlqen: dilni nga Coldharbour në lojën bazë, luftoni dragonjtë në kapitullin Elsweyr ose përgatituni të përballeni me Princin e Shkatërrimit, Mehrunes Dagon, në Blackwood, Kapitulli i fundit.
Si pjesë e aventurës Gates of Oblivion, një marrëveshje e bërë me Princin e Shkatërrimit vjen në Blackwood. Eksploroni qytetet perandorake dhe kënetat e errëta, zbuloni komplotin e keq të Mehrunes Dagon dhe kurrë mos aventuroni vetëm me sistemin e ri të shoqëruesve.

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126247 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg