Xbox One Sudden Strike 4 Complete Collection

4,990 L

The Sudden Strike 4: Complete Collection u ofron fansave përvojën përfundimtare të strategjisë së Luftës së Dytë Botërore, që përmban lojën kryesore Sudden Strike 4 plus të pesë DLC -të e lëshuara më parë: Battle of Kursk, Road to Dunkirk, Finlandë – Stuhia e Dimrit, Afrika – Lufta e Shkretëtirës dhe The Lufta e Paqësorit.

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122334 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg