Xbox One Star Wars Squadrons

2,799 L

Përvetësoni artin e luftëtarëve të yjeve në përvojën autentike të pilotimit Star Wars: Squadrons Step në vendet e pilotëve të luftëtarëve të yjeve nga Neë Republic dhe Imperial fleets dhe lufto 5vs5 në beteja hapësinore. Kontrolloni luftëtarët e yjeve si për shembull X-ëing dhe luftëtarët TIE dhe rregullo pajisjet e luftimit dhe paraqitjen tuaj. Meso se cfarë do të thotë të jesh pilot në historinë emocionuese single-player Star-Wars e cila zhvillohet pas rikthimit të luftërave të Jedi për lirine e The New Republic. Perandoria kërkon rregull. Ne kemi nevojën që jut ë bashkoheni me ne për të mirën e galaktikës.

2,799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124252 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg