Xbox One Star Wars: Jedi Fallen Order

4,190 L

Një aventurë e shtrirë në galaktikë pret në Star Wars Jedi: Fallen Order™, një titull i ri aksion-aventure i personit të tretë nga Respawn Entertainment. Kjo lojë me një lojtar të drejtuar nga narrativa ju vendos në rolin e një Jedi Padawan i cili i shpëtoi mezi spastrimit të Urdhrit 66 pas ngjarjeve të Star Wars™ Episode III – Revenge of the Sith™. Në një ju duhet të bëni për të rindërtuarin Jedi, do të merrni pjesët e së kaluarës suaj të mbani për të mbajtur stërvitjen tuaj, për të krijuar aftësitë e reja të mos jenë të forta dhe për të zotëruar artin e shpatës së dritës – të gjithë duke qëndruar. një hap përpara Perandorisë dhe saj. Inkuizitorët vdekjeprurës.

4,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122986 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg