Xbox One Scarlet Nexus (Xbox Series Hybrid)

8,990 L

KOMETA KINETIKE PSIKIKE – Duke përdorur aftësitë psiko -kinetike, bota përreth jush bëhet arma juaj më e madhe – Ngrini, prishni dhe hidhni pjesë të mjedisit tuaj për të ndërtuar fushen e betejes tuaj per të sulmuar dhe për të lënë mbeturina armiqve tuaj
SHTRONI TE TJERT – mutantë të çmendur që zbritën nga qielli, imun ndaj armëve dhe mbrojtjeve konvencionale – të munduar nga dhimbja e vazhdueshme e mutacionit të tyre, ata kërkojnë trurin e organizmave të gjallë për të qetësuar çmendurinë e tyre
Zbuloni një të ardhme të trurit PUNK – Eksploroni dhe mbroni një peizazh futurist japonez që kombinon frymëzimet nga anime klasike dhe trillimet shkencore perëndimore
PPRVOJ E THIRR ST E SHTYPUR – Zhytuni në një histori komplekse lidhjesh, guximi dhe heroizmi të krijuar nga mendjet prapa përrallave ikonike të Vesperisë

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126906 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg