Xbox One Red Dead Redemption 2

5,650 L

Pasi një grabitje shkon keq në qytetin perëndimor të Blackwater, Arthur Morgan dhe banda Van der Linde detyrohen të ikin. Me agjentët federalë dhe gjuetarët më të mirë të shpërblimeve në vend që mblidhen në këmbë, banda duhet të grabisë, vjedhë dhe luftojë rrugën e tyre nëpër zemrën e thyer të Amerikës në mënyrë që të mbijetojë.

5,650 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118440 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg