Xbox One Puyo Puyo Tetris 2

4,990 L

Seritë e lojërave puzzle të Japonisë Puyo Puyo dhe ekskluziviteti i lojërave Tetris me famë botërore janë bashkuar përsëri për të ofruar edhe më shumë argëtim Puyo-popping dhe Tetrimino-pastrim në Puyo Puyo Tetris 2. Luajtja është e lehtë: ndeshni 4 ose më shumë Puyos me të njëjtën ngjyrë ose plotësoni një linjë blloqesh për t’i pastruar ato nga bordi juaj dhe hidhni mbeturina në lojën e kundërshtarit tuaj. Por kenikujdes nga ai që po vjen në rrugën tuaj gjithashtu

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125580 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg