Xbox One Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay

5,490 L

“Një meteor i rënë u ka dhënë Pups fuqi të madhe – dhe e la “Adventures Bay” në një rrëmujë të totale. Tani ju takon juve dhe Pups të përdorni fuqitë e tyre, aftësitë e shpëtimit dhe pajisjet e tyre për ta bërë përsëri qytetin, të mrekullueshëm! Nis misione super-heroike me Pups të fuqishëm dhe shpejtësinë Super të Chase, nxehtësia e madhe e Marshallit, fuqia e Skajit dhe e gjithë ekipi i Paw Patrol. Eksploroni qytetin dhe udhëtimin për në vendpushimin e dëborës, xhunglën e gjurmuesit dhe më gjerë, ndërsa punoni së bashku për të shpëtuar miqtë. Dhe sillni një mik së bashku në modalitetin e bashkëpunimit me 2 lojtarë Këlyshë të fuqishëm, shkoni! “

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125141 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg