Xbox One Need For Speed Hot Pursuit Remastered

4,290 L

Tani është koha për të ringjallur ndjekjen në Need For Speed Hot Pursuit Remastered. Ndjeni tronditjen e Chase dhe nxitimin e ikjes. Çlironi një ndjenjë të egër shpejtësie si një Outlaw dhe një polic, në makinat me performancën më të lartë në botë. Dilni nga nxehtësia ose hiqni shkelësit e ligjit me armatimin taktik në dispozicionin tuaj në një përvojë garuese shoqërore-konkurruese. Përditësuar me pamje të përmirësuara, multiplayer Cross-Platform. Përfshirë konkursin asinkron të mundësuar nga Auto log – Plus të gjitha DLC-të kryesore, kjo është EDICIONI përfundimtar i lojrave të kriterit ‘Need For Speed Hot Pursuit Remastered’.

S’ka stok

SKU: 125135 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg