Xbox One NBA 2K21 Standard Edition

3,790 L

NBA 2K21 është publikimi i fundit në seritë NBA 2K me famë botërore, më të shiturat. Me përmirësime emocionuese në lojën më të mirë në klasë, veçoritë konkurruese dhe të komunitetit në internet, dhe mënyrat e thella dhe të larmishme të lojës, NBA 2K21 ofron eksperience emocionuese në të gjitha aspektet e basketbollit dhe kulturës së NBA – aty ku gjithçka është lojë.

3,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124272 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg