Xbox One Lost Judgment (Xbox Series Hybrid)

7,490 L

Provoni format e dallueshme të arteve marciale të Yagamit në mënyrë që të arrini në fund të çështjes
Shfrytëzoni qëndrimin e Vinçit, Tigrit dhe gjarprit të ri, një stil i këndshëm që mund të shmangë dhe kthejë goditjet e kundërshtarit, duke përdorur energjinë kundër tyre
Përdorni arsenalin e trukeve detektivë të Yagamit me pajisje të reja, gjurmimin e fshehtë të të dyshuarve dhe metodat dinak të infiltrimit
Mos lini asnjë gur pa lëvizur në ndjekje të së vërtetës ndërsa merrni përsipër raste si në Tokio ashtu edhe në Yokohama

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126922 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg