Xbox One Just Dance 2022 ( Xbox Series X Hybrid)

7,990 L

Just Dance® 2022, loja më e mirë e kërcimit është rikthyer me universe të reja dhe 40 këngë të reja të nxehta, nga hitet më të mira të top-listave deri tek klasikët e mrekullueshëm! Po kërkoni lojën perfekte për të kërcyer me hitet më të fundit dhe për të ndarë pak argëtim me miqtë dhe familjen? Just Dance 2022 është për ju!

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127856 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg