Xbox One Just Dance 2021 (Xbox Series Hybrid)

3,190 L

Vallëzoni në mbi 600 këngë me Just Dance Unlimited.
Vallëzoni ashtu si ju pëlqen duke krijuar listat tuaja të personalizuara.
Gëzoni tetë këngë dhe koreografi të reja miqësore për fëmijë për një përvojë argëtuese familjare.
Përdorni smartphone-in tuaj për të gjurmuar lëvizjet me aplikacionin Just Dance Controller – nuk kërkohen pajisje shtesë!

Deri ne 6 lojtarë njeherësh.

Deal end in:

3,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124640 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg