Xbox One Hot Wheels Unleashed

5,989 L

Mblidhni automjetet më të mira në universin Hot Wheels™, ndërtoni pista spektakolare dhe zhyteni në gara befasuese. Automjetet më ikonike dhe më të kërkuara Hot Wheels™ janë duke pritur për ju. Bëhuni gati për t’i bërë ata të garojnë me shpejtësi të plotë!
Bëhuni në sy në turmë duke vënë në pah personalitetin tuaj me redaktorin ekskluziv të ngjyrave. Provoni aftësitë tuaja duke konkurruar në gara fantastike dhe përgatituni për argëtim të pastër! Drift, karikoni përforcuesin dhe hidheni në sythe spektakolare. Por kujdes! Nëse jeni shumë i ngadalshëm, graviteti do të bëjë punën e tij.

5,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127865 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg