Xbox One Hitman 3 (Xbox Series Hybrid)

8,790 L

Agjenti 47 kthehet si një profesionist i pamëshirshëm në Hitman 3 për kontratat më të rëndësishme të karrierës së tij. Kur pluhuri të vendoset, 47 dhe bota në të cilën ai banon nuk do të jetë më e njëjta. Vizitoni vendet ekzotike, të detajuara me përpikëri të mbushura me mundësi krijuese – një botë loje prekëse dhe gjithëpërfshirëse që ofron zgjedhje dhe përsëritje të pashembullt të lojtarit. Të gjitha vendet nga Hitman dhe Hitman 2 mund të importohet në Hitman 3, duke ju lejuar të luani çdo lojë në Trilogjinë Botërore të Vrasjes. Përparimi juaj nga Hitman 2 kryhet gjithashtu drejtpërdrejt në Hitman 3 në nisje.

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125656 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg