Xbox One Hades (Xbox Series Hybrid)

4,990 L

Sfidoni perëndinë e të vdekurve ndërsa hakoni dhe hiqni dorë nga Underworld në këtë zvarritës burgu të ngjashëm me mashtrues nga krijuesit e Bastion dhe Transistor. Edicioni fizik i Hades përfshin një broshurë përmbledhëse të karaktereve dhe një kod shkarkimi për kolonën zanore origjinale të Hades. Beteja nga ferri në Hades, marrësi i më shumë se 50 çmimeve “Loja e Vitit”! Bëhu miq me perënditë, fantazmat dhe përbindëshat: Një kastë me zë të plotë personazhesh shumëngjyrëshe, më të mëdhenj se jeta po pret t’ju takojë!

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127317 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg