Xbox One Grand Theft Auto V Premium Edition GTA

3,750 L

Grand Theft Auto V: Premium Edition është në dispozicion për Xbox One dhe përfshin përvojën e plotë të historisë Grand Theft Auto V, botën gjithnjë në zhvillim të Grand Theft Auto Online dhe të gjitha azhurnimet dhe përmbajtjet ekzistuese të lojës, përfshirë The Doomsday Heist, Gunrunning , Drejtimi i Kontrabandistit, Bikers dhe shumë më tepër. Ju gjithashtu do të merrni paketën fillestare të Ndërmarrjes Penale.

3,750 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122600 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg