Xbox One Fifa 2021 Standart Edition

4,190 L

FIFA 21 ka përmirësuar inteligjencën dhe vendimmarrjen e lojtarëve në nivele të reja me dhe pa top, duke krijuar lëvizje më reale dhe më të informuara, duke u mbështetur në intensitetin e situatave 1 vs 1 dhe duke zhbllokuar kushtet për një përvojë të reale në futboll që shpërblen ju për krijimtarinë dhe kontrollin tuaj në të gjithë fushën.

4,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124261 Kategori: , ,

Bëjini pre-order Fifa 21 dhe përfitoni:
• 3 Rare Gold Packs,3 javë nga 1 për cdo javë
• Hua lojtarin e Coverit për 5 ndeshje FUT
• FUT Ambassador Player Pick. Zgjidh një nga tre lojtarët për 3 ndeshje FUT
• Uniformat e vecanta FUT dhe produkte për stadiumin

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg