Xbox One Far Cry 6 Yara Ultimate Edition

14,990 L

Luani si Dani Rojas, një Yaran vendas, ndërsa luftoni së bashku me një revolucion gueril të ditëve moderne për të çliruar Yara.
Far Cry 6 Season Pass përfshin tre episode të reja të përdredhura DLC nga perspektiva e Vaas, Pagan Min dhe Joseph Seed, plus Far Cry 3 Blood Dragon Classic Edition.

14,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126225 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg