Xbox One Far Cry 6 Yara Special Day1 Edition

8,790 L

Bashkohuni me revolucionin ndërsa luani si Dani Rojas, një Yaran vendas dhe bëhuni një luftëtar gueril për të çliruar kombin tuaj
Luftoni kundër trupave të Anton në sheshin më të madh të lojërave Far Cry deri më sot nëpër xhungla, plazhe dhe Esperanza, kryeqyteti i Yara
Përdorni armë të improvizuara, automjete dhe shoqërues kafshësh për të djegur në tokë regjimin e pamëshirshëm të Antonit

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126228 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg