Xbox One Far Cry 6 Gold Edition

12,490 L

Bashkohuni me revolucionin si Dani Rojas dhe çlironi kombin tuaj nga shtypja e Anton Castillos
Zhytuni në një përvojë të suksesshme dhe zhytuni në udhëtimin e një revolucionari gueril
Eksploroni botën më të madhe të hapur në historinë e Far Cry, duke përfshirë qytetin e parë urban të përhapur ndonjëherë
Zbuloni shokë të rinj të kafshëve si Chorizo, qeni i mrekullueshëm wiener, për të rrëzuar armiqtë
Lëshoni fuqinë e zjarrit të armëve të specializuara të improvizuara dhe shpinës të rinj për t’u përdorur kundër trupave të Antonit

S’ka stok

SKU: 126222 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg