Xbox One Elden Ring

8,990 L

ELDEN RING është një aventurë fantazi aksion-RPG e vendosur brenda një bote të krijuar nga Hidetaka Miyazaki-krijuesi i serisë së lojërave video me ndikim DARK SOULS; dhe George R.R. Martin-autor i serisë fantastike më të shitur të New York Times, Një këngë e akullit dhe zjarrit
Rreziku dhe zbulimi fshihen në çdo cep të lojës më të madhe të FromSoftware deri më sot
HIDETAKA MIYAZAKI: Presidenti dhe Drejtori i Lojërave i FromSoftware Inc. I njohur për drejtimin e lojërave të vlerësuara në mënyrë kritike në ekskluzivitetet e dashura, përfshirë Armored Core dhe Dark Souls
GEORGE RR MARTIN: Autori i pare i bestseller i New York Times për shumë romane, përfshirë serialin e mirënjohur Një këngë e akullit dhe zjarrit – Një lojë e froneve, një përplasje e mbretërve, një stuhi shpata, një festë për sorrat dhe një Vallëzoni me Dragons

8,990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 126938 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg