Xbox One Dying Light 2 Deluxe Edition (Xbox Series Hybrid)

11,290 L

nuk ka shpjegim
LUFTIM KREATIV & BRUTAL – Përfitoni nga aftësitë tuaja në parkour për të dhënë peshoren edhe të takimit më brutal. Mendimi i zgjuar, kurthet dhe armët krijuese do të jenë miqtë tuaj më të mirë
ZGJEDHJE DHE PASOJA – Formoni të ardhmen e Qytetit me veprimet tuaja dhe shikoni sesi ndryshon. Përcaktoni ekuilibrin e fuqisë duke bërë zgjedhje në një konflikt në rritje dhe krijoni përvojën tuaj
DOREZIMI SMART – Kjo lojë mbështet Dorëzimin Smart dhe mund të luhet si në Xbox One ashtu edhe në Xbox Series X.

11,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126936 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg