Xbox One DiRT 5 Day 1 Edition (Xbox Series Hybrid)

8,790 L

DIRT 5 është përvoja e re e guximshme e garave jashtë rrugës nga Codemasters. Zjarr në një shteg nëpër rrugët më ikonike në botë. Drejtoni një listë të madhe makinash – nga ikonat e tubimeve, te kamionët, te heronjtë GT dhe më shumë. Me një Karrierë të mbushur me yje, ekran të ndarë me katër lojtarë, veprim inovativ në internet dhe modalitetin e krijuesit të arenës krejt të re të Playgrounds, DIRT 5 është gjenerata tjetër e garave ekstreme.

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125144 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg