Xbox One Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

5,499 L

Crash Bandicoot, është kthyer! Ai është përmirësuar, i hijshëm dhe i gatshëm për të kërcyer me koleksionin e lojërave N. Sane Trilogy.

Tani mund ta përjetoni Crash Bandicoot si kurrë më parë. Rreshqit, kërce, përplas dhe përsërit ndërsa merr përsipër sfidat dhe aventurat epike përmes tre lojërave , Crash Bandicoot ™, Crash Bandicoot ™ 2: Cortex Strikes Back dhe Crash Bandicoot ™ 3: Warped.

Rigjallëroni të gjitha momentet tuaja të preferuara të rrëzimit në lavdinë e tyre plotësisht të ripermiresuar grafikisht!

5,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128808 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg