Xbox One Crash Bandicoot 4 It’s About Time

8,789 L

Blini në mënyrë dixhitale dhe merrni Skin Tubular Skins për Crash dhe Coco.
Aftësi të reja? po
Kontrolloni. Më shumë personazhe të luajtshëm? po
Dimensionet alternative? Padyshim.
Shef qesharak? Me siguri.
E njëjta salcë e mrekullueshme? Ju vini bast për kërcimet tuaja të ëmbla. Prisni, a janë ata në të vërtetë vrapues? Jo në këtë univers!

8,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124255 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg