Xbox One Control Ultimate Edition

4,990 L

Control Ultimate Edition përmban lojën kryesore dhe të gjitha zgjerimet e lëshuara më parë (“The Foundation” dhe “Awe”) në një paketë me vlerë të madhe
A mund t’i trajtoni sekretet e errëta të Byrosë? Shpalosni një luftë epike mbinatyrore, të mbushur me personazhe të papritur dhe ngjarje të çuditshme, ndërsa kërkoni vëllain tuaj të humbur dhe zbuloni të vërtetën që ju ka sjellë këtu
Lëshoni shkatërrimin përmes transformimit të armëve dhe fuqive telekinetike. Zbuloni mënyra të reja për të asgjësuar armiqtë tuaj ndërsa shfrytëzoni aftësi të fuqishme për të kthyer gjithçka rreth jush në një armë vdekjeprurëse
Gërmoni thellë në hapësirat ogurzi të një agjencie të fshehtë qeveritare. Eksploroni mjediset e ndryshueshme të Byrosë vetëm për të zbuluar se ka gjithmonë më shumë seç duket
Luftoni një armik të pamëshirshëm përmes misioneve emocionuese dhe luftimeve sfiduese të shefit për të fituar azhurnime të fuqishme që maksimizojnë aftësitë dhe personalizojnë armët tuaja

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124630 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg