Xbox One Call Of Duty Black Ops Cold War

8,790 L

Seriali Black Ops është rikthyer me Call of Duty: Black Ops Cold War – vazhdimi i drejtpërdrejtë i Call of Duty: Black Ops i preferuar nga fansat.
Black Ops Cold War i lëshon tifozët në thellësitë e betejës së paqëndrueshme gjeopolitike të Luftës së Ftohtë të fillimit të viteve 1980.
Ejani ballë për ballë me figura historike dhe të vërteta të vështira ndërsa luftoni rreth e rrotull globit në vende portreti si Berlini Lindor, Vietnami, Turqia, selia Sovjetike e KGB-së dhe më shumë.

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124673 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg