Xbox One Biomutant

5,990 L

Një murtajë po shkatërron tokën dhe Pema e Jetës po nxjerr gjak nga rrënjët e saj. Fiset qëndrojnë të ndarë, kanë nevojë për dikë mjaft të fortë për t’i bashkuar ose për t’i rrëzuar të gjithë…
BIOMUTANT® është një RPG përrallore Kung-Fu post-apokaliptike e botës së hapur, me një sistem unik luftarak të stilit të arteve marciale që ju lejon të përzieni përleshjen, të shtënat dhe aksionin me aftësi mutant.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126753 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg