Xbox One Assassin’S Creed Valhalla Drakkar Special Day1 Edition

6,490 L

  • Në Assassin’s Creed Valhalla, ju jeni Eivor, një luftëtar i ashpër Viking i ngritur në përralla betejash dhe lavdie.
  • Eksploroni një botë të hapur dinamike dhe të bukur të vendosur në sfondet brutale të Epokave të Errëta të Anglisë.
  • Bastisni armiqtë tuaj, rritni vendbanimin tuaj dhe ndërtoni fuqinë tuaj politike në përpjekjen tuaj për të fituar vendin tuaj midis perëndive në Valhalla.

S’ka stok

SKU: 123829 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg