Xbox One Assassin’s Creed Odyssey

3,989 L

 • Shkruani Odisenë tuaj legjendare dhe jetoni aventura epike në një botë ku çdo zgjedhje ka rëndësi.
 • Dënuar për vdekje nga familja juaj, filloni një udhëtim epik nga mercenari i dëbuar në hero legjendar grek dhe zbuloni të vërtetën për të kaluarën tuaj.
 • Krijoni rrugën tuaj përmes një bote të shkatërruar nga lufta, të formuar nga perëndi dhe njerëz, ku malet dhe deti përplasen.
 • Takoni figurat e famshme të Greqisë Antike dhe ndërveproni me ta gjatë një pike thelbësore të historisë që formoi civilizimin perëndimor.
 • Assassin’s Creed Odyssey sjell zgjedhjen e lojtarit në ballë përmes inovacioneve që nuk janë parë kurrë më parë në Assassin’s Creed ndërsa zgjidhni heroin që dëshironi të bëheni dhe të ndryshoni botën përreth jush.
 • Përmes marrëdhënieve që ndërtoni me karaktere shumëngjyrëshe dhe vendimet që merrni përgjatë Odyssey-it tuaj, jeni ju që kontrolloni fatin tuaj.
 • Përshtatni pajisjet tuaja dhe zotëroni aftësi të reja të veçanta, duke përshtatur aftësitë e heroit tuaj në stilin tuaj të lojës.
 • Luftoni në të gjithë Greqinë, duke u përfshirë në beteja të brendshme si në tokë dhe në det, për t’u bërë një Hero i vërtetë i legjendës.

3,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120168 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg