Wheel Thrustmaster T300 RS For PS4/PS3

49,990 L

Gran Turismo and Playstation4 / Playstation3 officially licensed racing wheel.
High-end racing simulator featuring 1080 Degree Force Feedback racing wheel industrial-class brushless motor Super smooth and seamless Force Feedback effect ultra-responsive
Detachable Racing GT Style wheel: 11” / 28 centimeter diameter racing wheel featuring a brushed metal central spokes. Reinforced rubber texture on the wheel’s entire circumference.
GT EDITION PEDAL SET: 3 adjustable metal pedals included: Metal pedals, Accelerator and clutch pedals adjustable (height and spacing).
Works with PS5 games

49,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130821 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg