Webcam Logitech HD C615, rrotullim 360-gradë, 1080p

16,990 L

Webcam Logitech HD C615

 • Për Desktop apo Laptop
 • Ideale për “Video Calling” dhe “Recording” ne cilësi High Definition 1080p
 • Me rrotullim 360 gradë.
 • Me mikrofon të integruar me reduktim zhurmash.
 • Me bazë për montimin e tripodit.
 • Punon në sitemet Windows, MAC dhe Android.

16,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Marka Logitech
Rezolucioni 1080p
Sensori optik CMOS
Lidhja USB

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg